Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

S námi bydlí

Já, 1 kocourek, 2 kocourek a nový přírustek freťáček
 Tak tohle je Matýsek, narodil se 24.3.2005.
 Když si ho páníčkové přinesli, byl menší než Ferda, první freťáček mých páníčků. 
 
 
 
Matýsek měl z Ferdy respekt, Ferdík byl hotový bojovník a nikoho se nebál. Matýsek to několikrát schytal.
  Matýsek ve 4 měsících.
 
  
 
Když už byl Matýsek větší, s Ferdou si hrávali na honěnou. Matýsek dobře věděl, že Ferdík neumí skákat a to byla pro Matese výhoda. Matýsek se vždy někde přikrčil a pozoroval Ferdíka. Pak skočil, Ferdu přeskočil a utekl. Ferda se otočil, někdy skákal jak gumídek, a razil si to za Matesem. Ale i když si takhle hráli, nikdy se Mates k Ferdovi nepřiblížil, opatrnost sama.
 
  Jó, pán tvorsta (ale jinak posera, né vážně, bojí se i myší)!!!
 
2009
Když jsem se tu objevil já, Art, vypadalo to, že budeme kamarádi. První den byl se mnou v pelíšku. Já byl schovaný a Matýsek mě pozoroval. Zatím se ke mě nepřiblížil. Jen mě očuchává. Nebo se na mě dívá z povzdálí. Možná, až povyrostu a začnu ťapkat, bude to lepší.
 
No, řeknu vám žádná změna. Matýsek si se mnou nechce hrát, bojí se, jen na mě pokukuje z patřičné dálky. Sice už nerostu, ale dokud mě páníčkové nenechají vykastrovat, nebude to nikdy ono.
 
3/2012
Tak tohle je náš číčák, bubáček... No prostě čert mazel, kterého nikdo nechtěl, po smrti paničky. Ke mě má stejný respekt, jako Matýsek. S Matýskem jsou však velcí kamarádi.
 
30/12/2012
Dnes si páníčci adoptovali freťáčka jménem Syrano z azyláčku Bucifálek. Je moc hodňoučký. Prošmejdil celý byt. Našeho Matýska a číčáka si ani nevšiml, byť prošel kolem nich. Se mnou se ale bude poznávat o něco déle. Njn koušu :-). 
 
TOPlist