Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kamarádi & Akce

I. Zvířecí kamarádi
Leela
Leela byla moje teta, byla jen o týden starší než já a bydlela o pár bloků dál u bratra mého páníčka. Zemřela nešťastnou nehodou . Je nám po ní moc smutno a stále na ní vzpomínáme.
    
 
Jack
Jack (rok a půl) mě zbožňuje od malička. Je to kříženec a majitelem jsou rodiče mojí paničky. Neublíží mi a má mě moc rád. Honíme se spolu. Já zalézám pod jeho pelíšek a Jack na mě štěká. Hlídá mě na každém mém kroku. Já v 6 týdnu, v 7 týdnu a v 5 měsících.  
   
 
Kačenka
Kačka je fretčí babička. Žije u rodičů mého páníčka. Je jí přes 8 let a tak mě páníčkové hlídají, abych jí neublížil. Jsem mladý a divoký, prostě puberťák. Náhodou umím být opatrný, když chci . Kačenka byla úplně nejmenší z vrhu a to jí zůstalo, je strašně maličká a droboučká (kastrovaná), zato se dožívá úctyhodného věku. Já v 6 měsících.
  
 
Matýsek
Matýska už znáte, je to člen naší rodiny. Honičky provádíme nejraději hned po ránu. Nenechá se chytit. Z tohodle chvatu se Mates taky hned vyškubnul i když to tak nevypadá, co?  Já v 7 měsících.
 
 
II. Akce, procházky...
2/2010
Matýsek skočil z baru na páreček, já byl schovaný v koši. Do párku byl tak zabraný, že si mě nevšiml a já na něj zaútočil. Hned poté utekl a já se vrátil zpět do koše. 
  
 
7/2010
Tak jsme na 1 den měli doma malé 12 týdenní miminko Shiba-Inu. Bo, páníčci mě k ní nechtěli pustit, asi se báli,
že bych jí pokousal. Jmenuje se Nelly a páníčci jí odváželi mocmoc hodným páníčkům, přes 300 km. 
   
 
29/12/2012
Když jsme se vrátili z nákupů. Náš Matýsek a igelitky. Spal v ní pomalu celou noc.
 
 
 

 

TOPlist